Resultat – Månsarps IP

2014-09-25
Damer kort (6 / 6) Tid Efter
1. Bernice Antonsson Vaggeryds SOK 41:17
  6:43 (6:43) 6:14 (12:57) 7:22 (20:19) 4:20 (24:39) 4:12 (28:51) 4:36 (33:27)
  4:44 (38:11) 3:06 (41:17)
2. Ulla-Britt Magnusson IK Hakarpspojkarna 44:58 +3:41
  7:40 (7:40) 5:16 (12:56) 6:28 (19:24) 5:38 (25:02) 5:34 (30:36) 5:57 (36:33)
  5:11 (41:44) 3:14 (44:58)
3. Yvonne Liljeland Vaggeryds SOK 45:12 +3:55
  8:31 (8:31) 4:01 (12:32) 8:13 (20:45) 6:39 (27:24) 4:49 (32:13) 5:20 (37:33)
  4:35 (42:08) 3:04 (45:12)
4. Ingrid Gunilla Kullman OK Alehof 45:27 +4:10
  7:55 (7:55) 4:42 (12:37) 8:08 (20:45) 4:32 (25:17) 5:04 (30:21) 6:17 (36:38)
  5:01 (41:39) 3:48 (45:27)
5. Inga Pettersson Tenhults SOK 58:19 +17:02
  10:01 (10:01) 4:52 (14:53) 9:01 (23:54) 6:28 (30:22) 6:09 (36:31) 9:12 (45:43)
  8:35 (54:18) 4:01 (58:19)
  Anita Holmqvist IK Hakarpspojkarna Felst.
  8:10 (8:10) 3:49 (11:59) 7:39 (19:38) – (–) – (32:57) 6:05 (39:02)
  4:11 (43:13) 3:20 (46:33)
Herrar kort (29 / 29) Tid Efter
1. Kjell Simonsson Jönköpings OK 36:44
  7:10 (7:10) 3:03 (10:13) 5:40 (15:53) 4:08 (20:01) 4:38 (24:39) 5:11 (29:50)
  4:13 (34:03) 2:41 (36:44)
2. Kjell Holmqvist IK Hakarpspojkarna 38:12 +1:28
  7:03 (7:03) 3:06 (10:09) 6:01 (16:10) 4:47 (20:57) 5:29 (26:26) 4:49 (31:15)
  3:53 (35:08) 3:04 (38:12)
3. Jan Svensson Jönköpings OK 38:24 +1:40
  6:30 (6:30) 2:49 (9:19) 7:19 (16:38) 4:46 (21:24) 4:17 (25:41) 4:57 (30:38)
  4:40 (35:18) 3:06 (38:24)
4. Eibert Danielsson Skillingaryds FK 38:46 +2:02
  6:05 (6:05) 3:17 (9:22) 6:08 (15:30) 4:02 (19:32) 3:46 (23:18) 7:43 (31:01)
  3:17 (34:18) 4:28 (38:46)
5. Gösta Lindblom Ölmstads IS 39:10 +2:26
  7:38 (7:38) 3:09 (10:47) 7:22 (18:09) 4:35 (22:44) 4:30 (27:14) 4:50 (32:04)
  3:57 (36:01) 3:09 (39:10)
6. Björn Ryberg Jönköpings OK 39:56 +3:12
  7:43 (7:43) 3:28 (11:11) 6:18 (17:29) 4:46 (22:15) 5:34 (27:49) 5:37 (33:26)
  3:57 (37:23) 2:33 (39:56)
7. Nils Olov Lindén Tenhults SOK 40:52 +4:08
  7:13 (7:13) 3:30 (10:43) 9:06 (19:49) 4:12 (24:01) 4:44 (28:45) 5:13 (33:58)
  4:05 (38:03) 2:49 (40:52)
8. John-Erik Eriksson Jönköpings OK 41:45 +5:01
  8:25 (8:25) 3:35 (12:00) 6:19 (18:19) 4:50 (23:09) 4:45 (27:54) 5:38 (33:32)
  4:43 (38:15) 3:30 (41:45)
9. Bernt Emanuelsson Skillingaryds FK 42:35 +5:51
  6:46 (6:46) 3:11 (9:57) 6:36 (16:33) 4:20 (20:53) 5:14 (26:07) 5:45 (31:52)
  7:47 (39:39) 2:56 (42:35)
10. Ingemar Ivarsson Bottnaryds IF 42:48 +6:04
  8:19 (8:19) 3:32 (11:51) 5:59 (17:50) 4:57 (22:47) 5:15 (28:02) 7:07 (35:09)
  4:29 (39:38) 3:10 (42:48)
11. Gunnar Johansson Tenhults SOK 43:54 +7:10
  7:44 (7:44) 3:40 (11:24) 8:04 (19:28) 5:24 (24:52) 5:40 (30:32) 5:28 (36:00)
  4:16 (40:16) 3:38 (43:54)
12. Allan Claeson Jönköpings OK 44:41 +7:57
  8:10 (8:10) 4:32 (12:42) 7:21 (20:03) 4:57 (25:00) 5:14 (30:14) 7:05 (37:19)
  4:10 (41:29) 3:12 (44:41)
13. Åke Rommedahl Jönköpings OK 44:54 +8:10
  6:42 (6:42) 3:46 (10:28) 10:32 (21:00) 5:51 (26:51) 4:49 (31:40) 5:35 (37:15)
  4:34 (41:49) 3:05 (44:54)
14. Stig Wikström Tenhults SOK 45:31 +8:47
  7:31 (7:31) 3:01 (10:32) 6:49 (17:21) 3:54 (21:15) 4:35 (25:50) 4:58 (30:48)
  12:20 (43:08) 2:23 (45:31)
15. Sture Filipsson Skillingaryds FK 45:48 +9:04
  8:00 (8:00) 2:52 (10:52) 6:16 (17:08) 4:24 (21:32) 4:52 (26:24) 4:58 (31:22)
  11:56 (43:18) 2:30 (45:48)
16. Björn Malmqvist Jönköpings OK 46:28 +9:44
  8:56 (8:56) 4:07 (13:03) 10:31 (23:34) 4:52 (28:26) 5:05 (33:31) 5:57 (39:28)
  4:16 (43:44) 2:44 (46:28)
17. Harald Håkansson OK Gränsen 47:48 +11:04
  9:45 (9:45) 3:55 (13:40) 7:40 (21:20) 5:09 (26:29) 6:40 (33:09) 6:17 (39:26)
  4:52 (44:18) 3:30 (47:48)
18. Per-Åke Sandberg IK Vista 49:30 +12:46
  8:57 (8:57) 3:55 (12:52) 8:04 (20:56) 6:14 (27:10) 5:57 (33:07) 7:24 (40:31)
  5:24 (45:55) 3:35 (49:30)
19. Anders Rogne IK Hakarpspojkarna 56:19 +19:35
  13:28 (13:28) 4:22 (17:50) 9:10 (27:00) 5:42 (32:42) 6:49 (39:31) 7:19 (46:50)
  5:33 (52:23) 3:56 (56:19)
20. Lennart Lindberg IK Vista 56:31 +19:47
  13:26 (13:26) 4:19 (17:45) 9:12 (26:57) 5:40 (32:37) 6:51 (39:28) 7:18 (46:46)
  5:36 (52:22) 4:09 (56:31)
21. Göran Person IK Hakarpspojkarna 57:07 +20:23
  10:18 (10:18) 6:13 (16:31) 7:17 (23:48) 4:54 (28:42) 4:49 (33:31) 4:50 (38:21)
  15:42 (54:03) 3:04 (57:07)
22. Alf Larsson IK Vista 1:13:52 +37:08
  11:07 (11:07) 3:24 (14:31) 6:29 (21:00) 5:12 (26:12) 5:18 (31:30) 6:26 (37:56)
  32:45 (1:10:41) 3:11 (1:13:52)
23. Dag Kihlblom Jönköpings OK 1:22:14 +45:30
  11:32 (11:32) 8:22 (19:54) 23:18 (43:12) 10:43 (53:55) 8:25 (1:02:20) 7:18 (1:09:38)
  7:35 (1:17:13) 5:01 (1:22:14)
  Arne Johansson Jönköpings OK Felst.
  5:20 (5:20) 3:24 (8:44) 6:46 (15:30) 9:44 (25:14) – (–) – (33:49)
  3:35 (37:24) 2:50 (40:14)
  Eskil Folkelid Tenhults SOK Felst.
  5:37 (5:37) 3:03 (8:40) 5:56 (14:36) 3:58 (18:34) 23:02 (41:36) 4:14 (45:50)
  – (–) – (54:37)
  Willy Elvin Mullsjö SOK Felst.
  8:53 (8:53) 4:40 (13:33) 9:52 (23:25) 6:05 (29:30) 6:23 (35:53) 6:41 (42:34)
  – (–) – (50:30)
  Carl-Johan Stillström Tenhults SOK Utg.
  8:18 (8:18) 3:15 (11:33) 6:24 (17:57) 5:41 (23:38) 31:39 (55:17) – (–)
  – (–) – (–)
  Erland Claesson Skillingaryds FK Utg.
  10:02 (10:02) 2:42 (12:44) 6:46 (19:30) 4:01 (23:31) 4:45 (28:16) 4:53 (33:09)
  – (–) – (–)
  Sture Karlsson OK Gränsen Utg.
  7:42 (7:42) 3:22 (11:04) 7:29 (18:33) 4:56 (23:29) 5:16 (28:45) 6:13 (34:58)
  – (–) – (–)
Damer mellan (8 / 8) Tid Efter
1. Monica Bråhn Jönköpings OK 45:45
  6:17 (6:17) 3:27 (9:44) 5:00 (14:44) 5:46 (20:30) 3:43 (24:13) 5:06 (29:19)
  1:08 (30:27) 5:22 (35:49) 7:42 (43:31) 2:14 (45:45)
2. Vega Slottner Jönköpings OK 47:37 +1:52
  6:39 (6:39) 3:19 (9:58) 4:51 (14:49) 6:26 (21:15) 3:55 (25:10) 5:57 (31:07)
  1:37 (32:44) 6:00 (38:44) 6:44 (45:28) 2:09 (47:37)
3. Anna-Cajsa Eriksson Jönköpings OK 53:54 +8:09
  7:10 (7:10) 2:50 (10:00) 4:57 (14:57) 5:56 (20:53) 3:59 (24:52) 5:07 (29:59)
  1:21 (31:20) 7:09 (38:29) 13:06 (51:35) 2:19 (53:54)
4. Turid Petersson IK Hakarpspojkarna 54:55 +9:10
  6:35 (6:35) 3:21 (9:56) 5:21 (15:17) 5:52 (21:09) 4:45 (25:54) 7:09 (33:03)
  1:46 (34:49) 6:43 (41:32) 11:10 (52:42) 2:13 (54:55)
5. Kerstin Gustafsson OK Gränsen 55:53 +10:08
  8:55 (8:55) 3:30 (12:25) 7:04 (19:29) 5:48 (25:17) 4:29 (29:46) 5:58 (35:44)
  1:25 (37:09) 6:31 (43:40) 8:17 (51:57) 3:56 (55:53)
6. Kristina Johansson Mullsjö SOK 59:39 +13:54
  6:21 (6:21) 3:00 (9:21) 9:52 (19:13) 4:55 (24:08) 4:38 (28:46) 5:21 (34:07)
  1:23 (35:30) 6:12 (41:42) 14:17 (55:59) 3:40 (59:39)
7. Gerd Wallin Jönköpings OK 1:03:09 +17:24
  8:49 (8:49) 3:08 (11:57) 13:33 (25:30) 6:29 (31:59) 4:36 (36:35) 5:48 (42:23)
  1:18 (43:41) 7:28 (51:09) 9:13 (1:00:22) 2:47 (1:03:09)
8. Kerstin Elf Ölmstads IS 1:07:23 +21:38
  8:12 (8:12) 6:12 (14:24) 5:53 (20:17) 7:36 (27:53) 5:07 (33:00) 6:37 (39:37)
  1:21 (40:58) 8:40 (49:38) 15:15 (1:04:53) 2:30 (1:07:23)
Herrar mellan (18 / 18) Tid Efter
1. Johan Sterner Bottnaryds IF 37:52
  4:52 (4:52) 2:00 (6:52) 4:01 (10:53) 4:39 (15:32) 3:02 (18:34) 4:04 (22:38)
  1:01 (23:39) 5:02 (28:41) 5:52 (34:33) 3:19 (37:52)
2. Agne Persson Tenhults SOK 37:55 +0:03
  5:16 (5:16) 2:49 (8:05) 4:03 (12:08) 4:58 (17:06) 3:05 (20:11) 4:12 (24:23)
  1:05 (25:28) 5:01 (30:29) 5:31 (36:00) 1:55 (37:55)
3. Bengt Sörensen Jönköpings OK 38:17 +0:25
  4:22 (4:22) 1:58 (6:20) 4:16 (10:36) 5:17 (15:53) 3:38 (19:31) 4:13 (23:44)
  0:49 (24:33) 5:15 (29:48) 6:35 (36:23) 1:54 (38:17)
4. Jan Gustavsson IK Vista 41:06 +3:14
  5:50 (5:50) 3:56 (9:46) 3:49 (13:35) 5:19 (18:54) 3:47 (22:41) 4:21 (27:02)
  0:55 (27:57) 5:04 (33:01) 6:29 (39:30) 1:36 (41:06)
5. Per Larsson Jönköpings OK 43:15 +5:23
  6:11 (6:11) 3:09 (9:20) 4:13 (13:33) 5:38 (19:11) 3:59 (23:10) 4:44 (27:54)
  1:13 (29:07) 5:37 (34:44) 6:32 (41:16) 1:59 (43:15)
6. Weine Carlsson IK Hakarpspojkarna 44:38 +6:46
  7:24 (7:24) 3:02 (10:26) 4:33 (14:59) 4:46 (19:45) 4:13 (23:58) 5:24 (29:22)
  1:06 (30:28) 5:43 (36:11) 6:36 (42:47) 1:51 (44:38)
7. Torild Bornetun Skillingaryds FK 45:26 +7:34
  8:40 (8:40) 2:41 (11:21) 4:21 (15:42) 5:15 (20:57) 3:46 (24:43) 5:37 (30:20)
  1:04 (31:24) 5:40 (37:04) 6:26 (43:30) 1:56 (45:26)
8. Berndt Tenlid Jönköpings OK 46:01 +8:09
  5:19 (5:19) 2:34 (7:53) 7:54 (15:47) 6:32 (22:19) 3:36 (25:55) 4:29 (30:24)
  1:04 (31:28) 5:14 (36:42) 6:22 (43:04) 2:57 (46:01)
9. Kenneth Carlsson IK Vista 46:54 +9:02
  5:17 (5:17) 2:28 (7:45) 4:24 (12:09) 4:43 (16:52) 3:35 (20:27) 8:10 (28:37)
  0:51 (29:28) 5:29 (34:57) 10:10 (45:07) 1:47 (46:54)
10. Anders Frönell IK Hakarpspojkarna 47:00 +9:08
  6:03 (6:03) 2:37 (8:40) 5:35 (14:15) 8:29 (22:44) 3:42 (26:26) 4:39 (31:05)
  1:03 (32:08) 5:26 (37:34) 7:53 (45:27) 1:33 (47:00)
11. Jan Hallström Jönköpings OK 47:32 +9:40
  6:43 (6:43) 2:22 (9:05) 4:52 (13:57) 5:48 (19:45) 5:00 (24:45) 5:30 (30:15)
  1:13 (31:28) 6:32 (38:00) 7:24 (45:24) 2:08 (47:32)
12. Ingemar Johannesson Vaggeryds SOK 47:54 +10:02
  5:09 (5:09) 2:34 (7:43) 4:20 (12:03) 5:42 (17:45) 3:43 (21:28) 4:42 (26:10)
  1:03 (27:13) 6:00 (33:13) 12:56 (46:09) 1:45 (47:54)
13. Gunnar Grönkvist Bottnaryds IF 49:23 +11:31
  6:18 (6:18) 4:00 (10:18) 5:20 (15:38) 6:00 (21:38) 3:58 (25:36) 5:32 (31:08)
  1:29 (32:37) 6:10 (38:47) 7:38 (46:25) 2:58 (49:23)
14. Sören Bråhn Jönköpings OK 52:18 +14:26
  8:11 (8:11) 2:56 (11:07) 7:21 (18:28) 6:12 (24:40) 4:43 (29:23) 5:16 (34:39)
  1:15 (35:54) 6:32 (42:26) 7:19 (49:45) 2:33 (52:18)
15. Leo Kullman OK Alehof 53:43 +15:51
  6:30 (6:30) 2:57 (9:27) 8:23 (17:50) 5:18 (23:08) 4:47 (27:55) 7:16 (35:11)
  1:06 (36:17) 7:34 (43:51) 7:47 (51:38) 2:05 (53:43)
16. Lennart Kammenhed Jönköpings OK 56:26 +18:34
  6:49 (6:49) 3:58 (10:47) 5:04 (15:51) 6:48 (22:39) 4:49 (27:28) 5:05 (32:33)
  1:12 (33:45) 6:13 (39:58) 14:26 (54:24) 2:02 (56:26)
17. Bertil Jonsson IF Hallby SOK 1:03:34 +25:42
  11:05 (11:05) 4:06 (15:11) 5:16 (20:27) 5:34 (26:01) 4:17 (30:18) 5:04 (35:22)
  1:22 (36:44) 6:59 (43:43) 15:46 (59:29) 4:05 (1:03:34)
18. Bo Carlström Jönköpings OK 1:05:15 +27:23
  12:33 (12:33) 3:55 (16:28) 5:54 (22:22) 6:18 (28:40) 5:43 (34:23) 5:46 (40:09)
  1:35 (41:44) 8:18 (50:02) 12:39 (1:02:41) 2:34 (1:05:15)
Damer lång (2 / 2) Tid Efter
1. Lisbeth Carlsson Vaggeryds SOK 54:24
  4:49 (4:49) 2:49 (7:38) 3:18 (10:56) 5:02 (15:58) 4:14 (20:12) 3:41 (23:53)
  6:32 (30:25) 5:09 (35:34) 4:12 (39:46) 5:35 (45:21) 7:08 (52:29) 1:55 (54:24)
2. Lena Sterner Bottnaryds IF 54:49 +0:25
  4:41 (4:41) 3:04 (7:45) 2:33 (10:18) 4:56 (15:14) 3:43 (18:57) 3:16 (22:13)
  6:25 (28:38) 7:15 (35:53) 4:20 (40:13) 5:34 (45:47) 7:02 (52:49) 2:00 (54:49)
Herrar lång (18 / 18) Tid Efter
1. Lennart Gustavsson Jönköpings OK 38:28
  3:37 (3:37) 2:11 (5:48) 2:28 (8:16) 4:30 (12:46) 2:24 (15:10) 2:05 (17:15)
  4:52 (22:07) 3:03 (25:10) 3:08 (28:18) 4:04 (32:22) 5:02 (37:24) 1:04 (38:28)
2. Lars Gustafsson OK Gränsen 39:12 +0:44
  4:29 (4:29) 2:36 (7:05) 1:51 (8:56) 3:54 (12:50) 2:20 (15:10) 2:13 (17:23)
  4:34 (21:57) 3:37 (25:34) 3:09 (28:43) 4:22 (33:05) 4:51 (37:56) 1:16 (39:12)
3. Klas Björk IK Hakarpspojkarna 42:27 +3:59
  4:11 (4:11) 2:15 (6:26) 1:53 (8:19) 6:30 (14:49) 2:34 (17:23) 2:10 (19:33)
  4:43 (24:16) 3:27 (27:43) 3:38 (31:21) 4:23 (35:44) 5:14 (40:58) 1:29 (42:27)
4. Lars Fransson Bottnaryds IF 44:42 +6:14
  3:36 (3:36) 2:43 (6:19) 2:10 (8:29) 4:03 (12:32) 2:51 (15:23) 2:34 (17:57)
  5:36 (23:33) 4:47 (28:20) 3:44 (32:04) 4:42 (36:46) 6:34 (43:20) 1:22 (44:42)
5. Gunnar Andersson IK Vista 47:16 +8:48
  4:16 (4:16) 2:52 (7:08) 4:02 (11:10) 4:26 (15:36) 4:54 (20:30) 3:21 (23:51)
  4:46 (28:37) 4:55 (33:32) 3:09 (36:41) 4:21 (41:02) 4:43 (45:45) 1:31 (47:16)
6. Bo Gustafsson OK Gränsen 47:31 +9:03
  4:15 (4:15) 2:25 (6:40) 2:29 (9:09) 5:11 (14:20) 2:57 (17:17) 3:17 (20:34)
  5:31 (26:05) 4:03 (30:08) 3:38 (33:46) 5:05 (38:51) 6:36 (45:27) 2:04 (47:31)
7. Rune Ahlander Jönköpings OK 48:34 +10:06
  4:54 (4:54) 2:54 (7:48) 2:25 (10:13) 5:19 (15:32) 3:10 (18:42) 2:41 (21:23)
  6:25 (27:48) 4:08 (31:56) 4:09 (36:05) 5:00 (41:05) 5:54 (46:59) 1:35 (48:34)
8. Gunnar Wallin Jönköpings OK 50:38 +12:10
  4:06 (4:06) 2:54 (7:00) 2:13 (9:13) 4:51 (14:04) 3:18 (17:22) 2:52 (20:14)
  6:28 (26:42) 4:22 (31:04) 3:53 (34:57) 6:44 (41:41) 7:08 (48:49) 1:49 (50:38)
9. Lars Würsig Jönköpings OK 50:41 +12:13
  5:23 (5:23) 3:36 (8:59) 2:08 (11:07) 5:56 (17:03) 3:05 (20:08) 4:01 (24:09)
  5:37 (29:46) 4:45 (34:31) 3:39 (38:10) 4:43 (42:53) 6:11 (49:04) 1:37 (50:41)
10. Sven-Åke Karlsson IK Hakarpspojkarna 50:48 +12:20
  4:57 (4:57) 3:03 (8:00) 2:41 (10:41) 4:48 (15:29) 3:18 (18:47) 3:08 (21:55)
  6:13 (28:08) 4:41 (32:49) 4:28 (37:17) 5:19 (42:36) 6:22 (48:58) 1:50 (50:48)
11. Per Granevik Jönköpings OK 53:25 +14:57
  5:04 (5:04) 3:00 (8:04) 2:24 (10:28) 4:58 (15:26) 3:26 (18:52) 3:07 (21:59)
  6:38 (28:37) 4:47 (33:24) 4:37 (38:01) 6:08 (44:09) 7:01 (51:10) 2:15 (53:25)
12. Torbjörn Blomqvist Jönköpings OK 54:25 +15:57
  4:21 (4:21) 2:39 (7:00) 2:12 (9:12) 11:59 (21:11) 2:56 (24:07) 5:24 (29:31)
  5:19 (34:50) 3:45 (38:35) 3:35 (42:10) 4:27 (46:37) 5:57 (52:34) 1:51 (54:25)
13. Rolf Jonasson Jönköpings OK 54:26 +15:58
  5:13 (5:13) 2:54 (8:07) 2:34 (10:41) 5:53 (16:34) 3:15 (19:49) 2:53 (22:42)
  6:09 (28:51) 4:15 (33:06) 4:15 (37:21) 5:35 (42:56) 9:40 (52:36) 1:50 (54:26)
14. Sven Erik Sjöholm Mullsjö SOK 55:10 +16:42
  4:57 (4:57) 2:40 (7:37) 3:03 (10:40) 4:27 (15:07) 2:57 (18:04) 2:39 (20:43)
  6:05 (26:48) 4:18 (31:06) 4:06 (35:12) 5:45 (40:57) 12:34 (53:31) 1:39 (55:10)
15. Göran Larsson Jönköpings OK 56:13 +17:45
  4:04 (4:04) 2:47 (6:51) 2:53 (9:44) 4:52 (14:36) 7:49 (22:25) 3:37 (26:02)
  6:00 (32:02) 4:51 (36:53) 4:13 (41:06) 5:43 (46:49) 7:42 (54:31) 1:42 (56:13)
16. Sonny Andersson IK Hakarpspojkarna 1:01:13 +22:45
  6:07 (6:07) 3:15 (9:22) 6:58 (16:20) 6:21 (22:41) 2:44 (25:25) 2:51 (28:16)
  6:13 (34:29) 4:10 (38:39) 4:23 (43:02) 5:41 (48:43) 10:54 (59:37) 1:36 (1:01:13)
  Morgan Ljung Vaggeryds SOK Felst.
  3:38 (3:38) 2:31 (6:09) 2:11 (8:20) 5:47 (14:07) 3:04 (17:11) 2:44 (19:55)
  5:35 (25:30) 4:31 (30:01) 4:57 (34:58) 5:11 (40:09) – (–) – (50:21)
  Sigvard Eriksson OK Gränsen Felst.
  4:26 (4:26) 3:02 (7:28) 2:48 (10:16) 4:57 (15:13) 3:14 (18:27) 3:23 (21:50)
  5:43 (27:33) 4:28 (32:01) – (–) – (42:29) 6:47 (49:16) 2:02 (51:18)

Skapad av MeOS 3.1.405 (U3): 2014-09-25 12:25:43